Baran: Horoskop na dnes, zajtra | Mesačné predpovede

  Dnešný a zajtrajší horoskop Mesačný horoskop - február 2023 na Váše webstránky  
  Baran    Býk     Blíženci     Rak     Lev    Panna    Váhy    Škorpión    Strelec    Kozorožec    Vodnár    Ryby

Today & Tomorrow Horoscope: '.$imghoroscope.'


Najlacnejšie GPS monitorovanie vozidiel www.asystem.sk

Mesačný horoskop
BARAN  (21.3. - 19.4.)


február 2023

Prvé dva februárové týždne strávi Mars vo vašom znamení. Znamená to, že vrcholí niekoľkotýždňové obdobie, počas ktorého vám nechýba energia, rozhodnosť, entuziazmus, súťaživosť. Aj medzi svojimi známymi, či v rámci nejakej organizácie, sa teraz presadzujete oveľa aktívnejšie, než obvykle.
Slnko v dome priateľstva zabezpečí, že o spoločenské akcie nebude núdza. Stretnete starých známych a získate aj nové, veľmi užitočné kontakty.
V druhej polovici mesiaca bude Mars už vo vašom dome peňazí. Ak miniete viac, budete neskôr musieť viac aj zarobiť. S energickým Marsom by sa to ale mohlo podariť. Opäť pripomíname, že aj niektorí vaši známi by pri tom mohli zohrať pozitívnu úlohu – opäť sú to oni, kto má kľúč k atraktívnym pracovným pozíciám. Ak vás to zaujalo, musíte konať hneď na prelome druhého a tretieho týždňa. Neskôr, so Slnkom v poslednom astrologickom dome, sa vaše tempo trochu spomalí, aj keď Mars vás bude naďalej hnať za peniazmi. Spoločenské akcie ale prestanete vyhľadávať. Utiahnete sa do ústrania a pokúsite sa ponoriť do práce, ktorú potrebujete urobiť.
Copyright © www.astro48.sk, 2009       |      Ochrana osobných údajov